Yönetim KuruluİletişimReklam Ver Site Haritası
Sizde Paylaşın FaceBook ta paylaş Twiter ta Paylaş
Kartal Oto Sanayi Sitesi

ETKİNLİKLERİMİZ

2015 YILI İFTAR ŞÖLENİ
 

26.06.2014 TARİHİNDE YAPILAN GELENEKSEL 5 NCİSİ DÜZENLEDİĞİMİZ İFTAR ŞÖLENİNE SANAYİ ESNAFIMIZ VE KARTAL HALKININ KATILIMLARI İLE İBU YIL DAHADA GÖRKEMLİ GEÇTİ.KARTAL BELEDİYESİNİN KATKILARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

 

30.09.2015
BİLEK GÜREŞİ TURNUVASI
 

Yönetimimiz ile OPET MADENİ YAĞ ve KAYLALAR PETROL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKEDİ ile birlikte düzenlemiş olduğu sanayimiz içinde b-6 blok yanında esnaflar arası BİLEK GÜRESİ turnuvası neşe,eğlence ve panayır havasında geçmiştir.Amac esnaflar arası kaynaşmayı sağlamak,eğlenmek,ti.Yapılan turnuvada 1 nci ye yarım altın,2 nciye çeyrek altın ve 3 ncu ye fullmax 4 lt yağ verilmiştir.KAYALAR PETROL SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ  firmasına katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

09.09.2014
USTALIK ÖĞRETİCİCİ BELGESİ TÖRENİ
 

Sanayi sitemizdeki ustalarımızın öğretici belgesi olmayanlar kartal mesleki eğitim merkezi ile yönetimimizin ortaklaşa dözenlediği kurs başarı ile tamamlanmış olup öğretici belge dağıtım töreni başkan ve okul müdürünun katılımları ile yapıldı.

12.08.2014
5 NCİ GELENEKSEL İFTAR SÖLENİ
 

 KATILIMLARI İLE BU YIL DAHADA  GÖRKEMLİ GECTİ.KARTAL BELEDİYESİNİN TASAVVUF ORKESTRASI VE SEMAZEN EKİBİ İFTARA RENK KATTI. 11.07.2014 TARİHİNDE YAPILAN GELENEKSEL 5 NCİSİ DÜZENLEDİĞİMİZ İFTAR ŞÖLENİNE SANAYİ ESNAFIMIZ VE KARTAL HALKININ

14.07.2014
USTA EĞİTİCİLİK BELGESİ KURSU SANAYİ YÖNETİMİMİZDE AÇILDI
 

3308 Sayılı mesleki eğitim kanunu'un 31. maddesi gereğince üsta eğitici iş deogajisi kursları sanayimizde başkanımız Hüseyin DEMİRHAN girişimleri sonucunda yönetim binamızda açıldı.sitemize hayırlı olsun

05.06.2014
KARTAL OTO SANAYİ ESNAFI KAHVALTIDA BULUSTU
 

Kartal oto sanayi yönetim merkezinde düzenlenen kahvaltı programlarında 24 yıldır birlik ve beraberliği ile büyük bir oto sanayi ailesi olan kartal oto sanayi esnafı düzenlenen kahvaltı programların da  bugünü ve yarınını değerlendirmek, sanayi sorunlarını belirtmek, çözüm yolu bulmak amacıyla bir araya geldi.

Programlar da bir konuşma yapan kartal oto sanayi  Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı HÜSEYİN DEMİRHANemeğini, alın terini, umutlarını ülkesi için  vermiş insanlar tarafından temelleri 1988 yılında atılan oto sanayi sitemiz bugün dahi İstanbul’un en büyük ve düzenli oto sanayi sitesi ünvanını alması siz oto sanayi esnaflarınından kaynaklanmış olup dürüst ilkeli, kaliteli, iş ahlakı ile diğer sanayilere örnek teşkil etmekte olduğunun altını çizdi. Birlik ve beraberliğin önemine değinen DEMİRHAN, davete katılan herkese teşekkür etti.

01.05.2014
2012 YILI YAPILAN İFTAR SÖLENİ
 

Kartal Oto Sanayi Sitesi İftar Yemeği düzenledi Kartal Oto Sanayi Sitesi iftar yemeği düzenledi.Yemeğe ilgi oldukça yoğundu.Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: ‘’Kartal Oto Sanayi içerisinde, açık alanda yönetim ve oto sanayi esnafının katkılarıyla düzenlenmiş olduğumuz iftar yemeğimiz, manevi atmosferin yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayında sanayi esnafımızın tanışmasını, kaynaşmasını amaçlayan ve bunu sağlamak üzere gerçekleştirdiğimiz 

14.04.2014
İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI SEMİNERİ (1)
 

Kartal Belediyesi ve Kartal Oto Sanayi Sitesi ortaklığında iş güvenliği işçi sağlığı ve çevre sağlığına yönelik alınabilecek önlemler konulu eğitim gerçekleştirildi.

Kartal Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü ve Kartal Oto Sanayi Sitesi yönetim kurulu işbirliğiyle düzenlenen iş güvenliği, işçi sağlığı ve çevre sağlığına yönelik alınabilecek önlemler konulu eğitim toplantısına Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Belediye Başkan Yardımcıları, Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü personeli ve çok sayıda oto sanayi sitesi çalışanı katıldı. Toplantıya katılan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz alkışlarla karşılandı ve Oto sanayi desteklerinden dolayı teşekkür edildi.

Konferans salonunda gerçekleşen ve katılımın oldukça yoğun olduğu eğitim toplantısında iş kazalarının önlenmesi için yapılması gerekenler, meslek hastalıkları, tehlike ve risk değerlendirmesi, iş güvenliği için alınması gerekli önlemler masaya yatırıldı. Yeditepe Üniversitesi İş Sağlığı Öğretim Üyesi Prof. Dr. H.Hilmi Sabuncu ve İBB’den Metin Duman’ın konuşmacı olarak katıldı.  Açış konuşmasını yapan Kartal Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürü Funda Aydoğan ve Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Demirhan’da işçi sağlığı, iş güvenliğinin önemine üzerinde değindiler.

Prof. Dr. H.Hilmi Sabuncu, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevre sağlığı, terminolojisi, tehlike ve risk değerlendirmelerini kapsamlı olarak ele aldı.  Prof. Dr. Sabuncu, işveren ve işçinin  çalışma hayatındaki yerine dikkat çekerek, işçi sağlığının  sağlanması ve güvenliğinin oluşturulması için devletin özel çaba göstermesi gerektiğini vurguladı. İşçi sağlığı sadece çalışanın sakatlığının  ya da sakatlığının bulunmaması  değil, fiziksel, ruhsal ve sosyal tam bir iyilik halidir. İşyerlerinde çalışanın psikolojisini olumsuz etkileyen kötü şartlar da ortadan kaldırılmalıdır” diye konuştu.

İ.B.B İtfaiye Daire Başkanlığı’ndan Metin Duman ise binaların fiziksel donanımı ve yangına karşı güvenlik tedbirlerine dikkat çekti. Duman,  “yangına müdahale etkinliğinin artırılması kadar yangın vuku bulmadan önce yaşam alanları ve işyerlerinin  tasarımı aşamasından  alınabilecek önlemler de büyük önem arz etmektedir” dedi.  Sabuncu ve Duman’ın konuşmasının ardından katılımcıların gündeme ilişkin tüm soruları  Prof. Sabuncu ve Metin Duman tarafından cevaplandırıldı.

 

02.05.2014
KAN VERME KAMPANYALARI
 

Her yıl Türk kızılayı ile Yönetim kurulumuzun düzenlemiş olduğu sanayi sitemizde kan verme kanpanyası site esnafımızın katılımları sonucunda geleneksel hale gelmiştir.tüm kan verme kanpanyasına katılan esnaflarlımızı yönetim kurulu ile çalışlanlarımız adına bu hayırlı iş sebebiyle çık teşekkür ederiz.ALLAH RAZI OLSUN

03.05.2014
GÜN TIP MERKEZİ-CHECK-UP GÜNLERİ
 

gün tıp merkezi ile sanayi yönetimimizin check-up kampanyasına tüm esnafların katılımları etkilğimizin ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir.

14.03.2014
Facebook Twiter Google + Youtube Linkedin

YARDIMCI MENÜ

FOTO GALERİ

NOSTALJİ RESİMLER (2)
NOSTALJİ RESİMLER (1)
video galeri
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle